Maska Dragon Casual z 2 filtrami węglowymi rozmiar S dla dzieci

199,00 

Maska Dragon Casual z 2 filtrami węglowymi w zestawie
Rozmiar: S – small – mały – dla dzieci / młodzieży

JAK DOBRAĆ ROZMIAR MASKI DRAGON CASUAL?

Rozmiar

Wymiar A

Wymiar B

S

10,7 cm

44,5 – 51,5 cm

M

11,5 cm

46- 54,5 cm

L

13 cm

52- 56,5 cm

 

JAK DOKONAĆ POMIARÓW GŁOWY:

  1. Wymiar A- zmierz odległość pomiędzy 1/3 długości nosa (licząc od nasady), a końcem brody.
  2. Wymiar B- zmierz obwód głowy na wysokości nosa (pomiar od czubka nosa, przez środek ucha, tył głowy, środek drugiego ucha, do czubka nosa).

 

JAK WYBRAĆ ROZMIAR NA PODSTAWIE POMIARÓW:

Wybrać rozmiar, którego wymiar A jest najbardziej zbliżony do wymiaru A twarzy, a wymiar B głowy mieści się w zakresie wymiaru B rozmiarówki.

Jeżeli wymiar B byłby w górnej części przedziału lub wymiar A twarzy byłby zbliżony do wymiaru A mniejszego rozmiaru niż wymiar B, zaleca się rozważenie zakupu maski o rozmiar większej.

Uwaga: ze względu na dużą ilość zamówień od momentu złożenia i opłacenia zamówienia, potrzebujemy 2-3 dni na przygotowanie i wysłanie Państwa zamówienia.

Prosimy o przemyślane zakupy. Zgodnie z Art. 38 ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta,  po otwarciu opakowania w którym przedmiot był dostarczony, nie można go zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych.

 

Brak w magazynie

Opis

MASKA DRAGON CASUAL GRAY

Jeśli stawiasz na najwyższą jakość artykułów, szykowny wygląd i perfekcyjne działanie to DRAGON CASUAL jest dokładnie dla Ciebie. Zdumiewa komfortem użytkowania a także jest zapewnieniem ochrony zdrowia przed toksycznymi zanieczyszczeniami powietrza. W maskach DRAGON CASUAL zastosowaliśmy wielowarstwowy wymienny filtr, który zapobiega przedzieraniu się zanieczyszczeń do płuc, co polepsza jakość wdychanego powietrza i broni przed strasznymi następstwami życia w smogu. N99 umożliwia wychwycenie 99,9% szkodliwych pyłów (PM2,5 i PM10), spalin, spalin, dymu tytoniowego i 99,97% zanieczyszczeń z wdychanego powietrza. Innowacyjny fason maski antysmogowej w połączeniu z miłym w dotyku materiałem zewnętrznym, lekkimi paseczkami oraz schowanym w oblamowaniu metalowym noskiem, pozwala na staranne uszczelnienie i komfortowe dopasowanie produktu DRAGON CASUAL do buzi. Jednokierunkowy zaworek z tworzywa sztucznego, będący zarazem fragmentem montażowym filtra N99, upraszcza wypuszczanie wilgoci wraz z wydychanym powietrzem. Możesz wybierać wśród kilku opcji graficznych i kolorystycznych oraz 3 wielkości (S – dla najmłodszych, M oraz L), aby pokazać swój unikalny styl i doskonale dopasować produkt do swojej twarzy.

Maski Dragon Casual wykonane są w 6 wersjach graficznych i 3 kolorystycznych, wszystkie w 3 rozmiarach (S- dziecięca, M i L), aby każdy odnalazł odpowiadający styl i doskonałe dopasowanie do twarzy.

ZEWNĘTRZNA CZĘŚĆ MASKI

Dzięki specjalnemu fasonowi maseczki oraz wykorzystaniu trzech warstw tkaniny, idealnie dopasowuje się do kształtu facjaty i broni przed zimnym powietrzem. Jest miękka, mało elastyczna (dzięki czemu nie będzie rozciągać się po dłuższym użytkowaniu) i prosta w utrzymaniu – można ją oczyszczać wilgotną szmatką z mikrofibry, a czasami po demontażu zaworu i filtra, przepłukać pod bieżącą wodą (nie przekraczając 30oC) z delikatnym detergentem.

TASIEMKI I LAMÓWKI

Wykonane z miłego, wytrzymałego i częściowo elastycznego materiału, nie drapią skóry twarzy, stanowiąc równocześnie eleganckie zwieńczenie produktu DRAGON CASUAL. Tasiemki przechodzące nad i pod uszami, łączone złączką z tyłu głowy nie pozwalają na zsunięciu się maski podczas ruchu.

ELASTYCZNY ZACISK NOSOWY

Specjalnie przedłużony, ukryty w lamówce, zapobiega zsuwaniu się jej w trakcie użytkowania, pozwala na idealne dopasowanie do kształtów nosa i twarzy.

ZŁĄCZKA

Złączka z plastiku w formie 2 haczyków oddalonych od siebie o 2,5 centymetra umożliwia dopasowanie maski do obwodu głowy.

WYMIENNY FILTR N99

DRAGON N99 blokuje przeszło 130 rodzajów zanieczyszczeń takich jak: pył węglowy, spaliny, dym tytoniowy, pył węglowy, naskórek zwierząt a także zawiesiny stałe PM2.5 oraz PM10 (smog) – gwarantowana skuteczność na poziomie 99.97%. Dostępny w dwóch opcjach: z dodatkową wkładką z aktywnym węglem pochłaniającym brzydkie zapachy – szary od zewnętrznej strony lub bez dodatkowego wkładu – obustronnie biały.

ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA

Maska anty smogowa, dwa filtry DRAGON N99 Casual Standard, instrukcja użytkowania.

Dodatkowe informacje

Maski i filtry

| Kategoria