Maska Dragon Casual II z 2 filtrami węglowymi rozmiar S dla dzieci

199,00 

Maska Dragon Casual II z 2 filtrami węglowymi w zestawie
Rozmiar: S – small – mały – dla dzieci / młodzieży

JAK DOBRAĆ ROZMIAR MASKI DRAGON CASUAL?

Rozmiar

Wymiar A

Wymiar B

S

10,7 cm

44,5 – 51,5 cm

M

11,5 cm

46- 54,5 cm

L

13 cm

52- 56,5 cm

 

JAK DOKONAĆ POMIARÓW GŁOWY:

  1. Wymiar A- zmierz odległość pomiędzy 1/3 długości nosa (licząc od nasady), a końcem brody.
  2. Wymiar B- zmierz obwód głowy na wysokości nosa (pomiar od czubka nosa, przez środek ucha, tył głowy, środek drugiego ucha, do czubka nosa).

 

JAK WYBRAĆ ROZMIAR NA PODSTAWIE POMIARÓW:

Wybrać rozmiar, którego wymiar A jest najbardziej zbliżony do wymiaru A twarzy, a wymiar B głowy mieści się w zakresie wymiaru B rozmiarówki.

Jeżeli wymiar B byłby w górnej części przedziału lub wymiar A twarzy byłby zbliżony do wymiaru A mniejszego rozmiaru niż wymiar B, zaleca się rozważenie zakupu maski o rozmiar większej.

Uwaga: ze względu na dużą ilość zamówień od momentu złożenia i opłacenia zamówienia, potrzebujemy 2-3 dni na przygotowanie i wysłanie Państwa zamówienia.

Prosimy o przemyślane zakupy. Zgodnie z Art. 38 ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta,  po otwarciu opakowania w którym przedmiot był dostarczony, nie można go zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych.

 

Opis

MASKA DRAGON CASUAL II GEOMETRY GRAY – rozmiar S – dla dzieci

Nowa, udoskonalona maska przeciw smogowi DRAGON CASUAL II to odpowiedź na prośby mieszkańców dużych miast i miejscowości dotkniętych problemem smogu. Seria DRAGON CASUAL II kierowana jest do użytkowników szukających najbardziej zaawansowanej ochrony przed szkodliwymi zanieczyszczeniami znajdującymi się w powietrzu. Nasze produkty poza perfekcyjnym działaniem odznacza ciekawy wygląd i jedyne w swoim rodzaju wzornictwo. Możesz wyglądać doskonale i stylowo w każdej sytuacji! Nasza maska antysmogowa została udoskonalona pod względem łatwości oddychania – zmieniona konstrukcja i zastosowanie lekkiej, jednowarstwowej tkaniny technicznej sprawia, że jest to najbardziej przewiewny produkt tego typu jaki kiedykolwiek został wypuszczony na rynek. Wielowarstwowe wymienne filtry hamują przedostawanie się zanieczyszczeń do płuc, co poprawia poziom wdychanego powietrza i chroni przed strasznymi następstwami życia w smogu. Wyjątkowy produkt N99 z aktywnym węglem pozwala na wychwycenie 99,9% szkodliwych pyłów (PM1,0, PM2,5 i PM10), pleśni, spalin, pleśni i 99,97% zanieczyszczeń z wdychanego powietrza. Nowy krój maski wraz z miłym w dotyku materiałem wierzchnim, lekkimi tasiemkami i ukrytym w lamówce metalowym noskiem, pozwala na dokładne uszczelnienie i wygodne dopasowanie naszego produktu do facjaty. Nowy zawór wydechowy DRAGON HEX o zwiększonej przepustowości powietrza odpowiada za odprowadzanie wilgoci wraz z wydychanym powietrzem z maski anty smogowej. Produkty Dragon Casual występują w wielu wariantach kolorystycznych i trzech wielkościach (S – dla dzieciaków a także M i L), by każdy dopasował maskę przeciwpyłową do swoich potrzeb.

ZEWNĘTRZNA CZĘŚĆ MASKI

Nowa maska przeciw smogowi DRAGON CASUAL II ma wierzchnią warstwę wykonaną z najwyższej jakości technicznego poliestru. Poprzez zastosowanie nowego materiału udało nam się jeszcze bardziej ograniczyć opory występujące podczas oddychania. Dzięki unikalnemu krojowi, nasz produkt jest bardzo wygodny i optymalnie dostosowuje się do kształtu buzi\facjaty. Jest miękki, mało elastyczny {dzięki czemu nie będzie rozciągać się po dłuższym użytkowaniu i łatwy w pielęgnacji – maskę można czyścić wilgotną szmatką z mikrofibry, a okazjonalnie po odczepieniu zaworu i filtra, wymyć pod bieżącą wodą nie cieplejszą nić 30°C z delikatnym detergentem.

ZAWÓR BOCZNY

Przedstawiamy Wam całkiem nowy zawór wydechowy DRAGON HEX o powiększonej przepustowości powietrza. Jest także częścią montażową filtra N99, jest odpowiedzialny za odprowadzanie wilgoci wraz z wydychanym powietrzem. Przekroje otworów dopasowaliśmy wielkością tak, by zagwarantować bezproblemowe wydychanie powietrza podczas uprawiania sportu. Teraz każdy oddech w produkcie DRAGON będzie czystą przyjemnością!

TASIEMKI I LAMÓWKI

Tasiemki i lamówki zastosowane w produktach DRAGON CASUAL II wykonane są z miłego, trwałego i częściowo elastycznego materiału, nie podrażniają skóry facjaty, stanowiąc równocześnie estetyczne wykończenie maski antysmogowej. Paski przechodzące nad i pod uszami, zapinane złączką z tyłu głowy uniemożliwiają zsunięcie się maski w trakcie użytkowania.

ELASTYCZNY ZACISK NOSOWY

Specjalnie wydłużony, schowany w lamówce, giętki zacisk nosowy zapobiega zsuwaniu się maski podczas stosowania, umożliwia idealne uszczelnienie i dopasowanie do kształtów nosa i twarzy.

ZŁĄCZKA

Złączka z tworzywa sztucznego w formie 2 haczyków oddalonych od siebie o 2,5 centymetra umożliwia świetne dostosowanie produktu do obwodu głowy.

ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA

Maska przeciw smogowi, dwa filtry DRAGON N99 AC z aktywnym węglem, instrukcja użytkowania.

Dodatkowe informacje

Maski i filtry

Kategoria