Filtr N99 Dragon Casual z węglem aktywnym do masek antysmogowych Dragon CASUAL rozmiar S

39,00 

Filtr węglowy N99 , filtracja do 99.88%
Przeznaczony do masek antysmogowych Dragon Casual
Rozmiar: S – small – mały – dla dzieci / młodzieży

Uwaga: ze względu na dużą ilość zamówień od momentu złożenia i opłacenia zamówienia, potrzebujemy 2-3 dni na przygotowanie i wysłanie Państwa zamówienia.

Prosimy o przemyślane zakupy. Zgodnie z Art. 38 ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta,  po otwarciu opakowania w którym przedmiot był dostarczony, nie można go zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych.

 

Opis

Filtry węglowe Dragon N99 AC to totalnie nowa generacja oraz skuteczność na najwyższym poziomie. DRAGON N99 AC ma potwierdzoną badaniami skuteczność filtracji nawet o 30% wyższą niż filtry HEPA, stosowane w maskach przeciwpyłowych innych wytwórców. Jest to jedyny na rynku produkt do maseczek antysmogowych sprawdzony przez obiektywny Państwowy Instytut Badawczy CIOP. Możemy pochwalić się najwyższą skutecznością filtracji powietrza – filtry które znajdują się w maseczkach DRAGON perfekcyjnie pochłaniają aż do 99,9% toksyn i zanieczyszczeń takich jak: dym papierosowy, dym tytoniowy, pleśń, dym tytoniowy czy zawiesiny stałe PM2.5 i PM10 (smog). Tym sposobem produkty brandu DRAGON chronią przed niebezpiecznymi powikłaniami chorób zakaźnych. Aktywny węgiel zastosowany w filtrach DRAGON jest odpowiedzialny za pochłanianie szkodliwych dla zdrowia metali ciężkich oraz częściowo neutralizuje brzydkie zapachy. Te instrukcje są kierowane do każdego rodzaju maski, niezależnie od marki czy rodzaju filtra.

KOMPATYBILNOŚĆ:

  • Maska DRAGON Casual rozmiar S – dla dzieci

ŻYWOTNOŚĆ FILTRA:

DRAGON N99 AC w zależności od zanieczyszczenia powietrza wystarcza na 6-10 godzin użytkowania (czyli na siedem dni, gdy maska anty smogowa użytkowana jest przez 1,5 h w ciągu dnia). Nie powinno się tego czasu przekraczać, bo pod wpływem wilgoci w filtrze mogą zacząć rozwijać się szkodliwe dla układu oddechowego bakterie i drobnoustroje.

Zatrzymuje takie zanieczyszczenia jak:

  • Pyły zawieszonePM2,5 oraz PM10 (smog)
  • Pyłki roślin
  • Kurz
  • Naskórek zwierząt
  • Pył węglowy
  • Spaliny
  • Dym tytoniowy
  • Ponad 130 innych toksycznych substancji

Dodatkowe informacje

Maski i filtry

Kategoria