Brands:D'ALCHEMY

D’Alchemy Age Defence Broad-Spectrum Remedy zestaw krem na zmiany hormonalne i przebarwienia 15ml + płyn micelarny 30ml + olejek do twarzy 5ml

128,27 

Brak w magazynie

SKU: 5902973210187 Kategoria:

Opis

Age Defence Broad-Spectrum Remedy zestaw krem na zmiany hormonalne i przebarwienia 15ml + płyn micelarny 30ml + olejek do twarzy 5ml

Zestaw od marki D’Alchemy przeznaczony do codziennej pielęgnacji cery dojrzałej.

Zawiera:

Age Defence Broad-Spectrum Remedy: krem do twarzy na zmiany hormonalne i przebarwienia 15ml

Micellar Cleansing Water: płyn micelarny do demakijażu 30ml

Intense Skin Repair Oil: regenerujący olejek do twarzy 5ml

D’Alchemy oferuje luksusowe preparaty pielęgnacyjne o działaniu przeciwstarzeniowym.

Zaawansowane technologicznie receptury D’Alchemy są odpowiedzią na najbardziej problematyczne wyzwania i potrzeby skóry dojrzałej – szczególnie suchej i wrażliwej. Pozwalają odwrócić lub znacznie spowolnić procesy jej starzenia.

Preparaty D’Alchemy zawierają wysoce skuteczne, wyłącznie naturalne substancje aktywne o optymalnym stężeniu. Działają w sposób synergiczny, w idealnej harmoni ze skórą, ograniczając do minimum ryzko wystąpienia alergii. Efekty działania kluczowych składników potwierdzono w badaniach klinicznych.

D’Alchemy – 100% VEGAN friendly.

Według D’Alchemy, naturalne piękno to olśniewająca cera, będąca odzwierciedleniem dwóch czynników: zdrowia skóry i zrównoważonego podejścia do życia.

Marka otwiera nową kategorię w pielęgnacji naturalnej i organicznej: z jednej strony – starannie dobrane substancje aktywne, z drugiej – bogate receptury, zaawansowane technologicznie, potęgujące skuteczność preparatów.

Bazą receptur D’Alchemyhydrolaty roślinne, którymi zastąpiono w całości czystą wodę stosowaną w kosmetyce konwencjonalnej. Za wyjątkową skuteczność dermokosmetyków odpowiadają równie oleje extra-vergin oraz wyselekcjonowane ekstrakty z roślin. Ich działanie spotęgowane jest przez zastosowanie najcenniejszych w aromaterapii, starannie dobranych i naturalnie czystych olejków eterycznych, które aktywnie oddziałują na komórki skóry.

Brand

D'ALCHEMY

Dodatkowe informacje

Pielęgnacja

Pielęgnacja 2

jednostka miary

pojemność / gramatura

brand

Marka