Axe Excite (M) antyperspirant dla mężczyzn 150ml

11,91 

Brak w magazynie

SKU: 8710447285657 Kategoria:

Opis

Antyperspirant w aerozolu AXE Excite oferuje skuteczną ochronę przed potem i nieprzyjemnym zapachem nawet do 48 godzin. Jego kompozycja łączy w sobie świeżość owoców z ostrą nutą czarnego pieprzu, które podkreślają akcenty wanilii i karmelu. Stworzony przez światowej sławy kreatorkę zapachów Ann Gottlieb, długo utrzymuje się na skórze, dając uczucie orzeźwienia, świeżości i komfortu nawet przez cały dzień. AXE Excite zapewnia odpowiednią ochronę Twojej skóry pod pachami, a wyraźny męski zapach doda Ci pewności siebie, nastrajając Cię pozytywnie do działania. W końcu ekscytujące wyzwania to wyzwania, którym musisz sprostać.

Antyperspirant w aerozolu AXE Excite idealnie uzupełniają pozostałe produkty z serii AXE Excite dla mężczyzn. Przed zastosowaniem, użyj żelu pod prysznic, który sprawi że będziesz czuł się czysto i świeżo, a dla wzmocnienia zapachu zaaplikuj wodę toaletową AXE Excite.

  • Antyperspirant w aerozolu AXE Excite chroni przed potem i nieprzyjemnym zapachem do 48 godzin.
  • Wyczuwalne nuty w zapachu dezodorantu AXE Excite to: świeżość owoców, akordy czarnego pieprzu oraz akcenty wanilii i karmelu.
  • Antyperspirant AXE Excite jest dostępny w formie wygodnego aerozolu.
  • Zapach antyperspirantu długo utrzymuje się na skórze, dając uczucie świeżości.
  • AXE Excite to zapach, który doda Ci pewności siebie, abyś mógł skupić się na swoich przeżyciach.
  • Antyperspirant w aerozolu AXE Excite to idealny wybór dla mężczyzn lubiących ekscytujące życie.

Skład: Butane, Isobutane, Propane, Cyclopentasiloxane, Aluminum Chlorohydrate, Parfum, Disteardimonium Hectorite, Propylene Carbonate, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Benzoate, Citral,Coumarin, Geraniol, Limonene, Linalool.

Przechowywać w temperaturze otoczenia. Opakowanie nadające się do recyklingu. „Chronić przed dziećmi. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50°C. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Palenie wzbronione. Niebezpieczeństwo. Skrajnie łatwopalny aerozol.

Brand

AXE

Dodatkowe informacje

jednostka miary

pojemność / gramatura

brand

Marka